ZUMBA

Zumba pro děti je taneční cvičení v latinsko-americkém rytmu. Je vhodná pro všechny děti, které milují pohyb a hudbu a je založena především na fyzické aktivitě a vnímání hudby. Choreografie jsou vždy proloženy zábavnou hrou. V lekcích se naučí koordinovat pohyby, správné držení těla a zlepšit si svoji fyzickou kondici. Děti se na začátku hodiny učí kroky jednotlivých tanců – např. cumbie, merengue, salsy, reggeatonu atd.
Tancujeme v pátek 15:30-16:30 pro děti 3-6 let, 16:30-17:30 pro děti 7-12 let
Cvičitelka: Lea Kopecká – tel.: +420 606 724 303