FIT – HOOPING

Fit-Hooping je zábavná forma pohybu s pomocí obruče hula hoop, spojuje v sobě fitnees cvičení a tanec. U kroužení se zapotíte a užijete si i spoustu zábavy z nově získaných dovedností. Hooping není jen o “kroužení v pase” naučíte se zvedat obruč na ruce a naučíte se s ní spoustu různých a zajímavých triků. Vždycky říkám, že obruč je váš taneční partner a tak to je, můžete si ji vzít kamkoli s sebou a vždy máte o zábavu postaráno! V lekcích fit-hoopingu věnuji část cvičení na učení triků a část na posilování a protažení. Cvičení není náročné a je vhodné i pro začátečníky. Navíc také zlepšuje celkovou koordinaci těla a napomáhá jeho uvolnění, Přijďte se podívat a zažijte něco nového, těším se na Vás!

Cvičitelka: Andrea Karasová – tel.: +420 733 343 524

Přihlášku lze snadno vyplnit po stisku tlačítka Přihláška do Jednoty