FITNESS

Cílem cvičení je posílit problematické tělesné partie, kterými  jsou u každé ženy nohy, zadek, břicho a ruce. Také se zaměřujeme na posilování zádových svalů, protože jejich ochablost často způsobuje bolesti zad. Cvičební hodina začíná kardio cvičením, pro rozehřátí celého těla, pokračujeme posilováním svalů na nohách, pětiminutovým kruháčem, následuje posilování rukou s činkami, břicha, zadku a zádových svalů. Využíváme především posilování vlastní vahou. Využíváme však i řadu cvičebních pomůcek, step bedýnky, posilovací gumu nebo Bosu balanční podložku. Oblíbené jsou i míče. Cvičení je ukončeno patnáctiminutovým protažením, které musí posilování velmi důsledné. Pokud i vy chcete prospět svému tělu (i duchu) – ve zdravém těle zdravý duch, přidejte se k nám!

Cvičitelka: Klára Štěpáníková – tel.: +420 605 027 473

previous arrownext arrow