MÁTE RÁDI SPORT? JSTE MUŽ? RÁDI SI OBČAS ZAJDETE ZAKOPAT DO MÍČE? DOJDĚTE KAŽDÉ ÚTERÝ 19:30 DO TĚLOCVIČNY NA SOKOLOVNĚ!

MUŽI VŠESTRANNOST

Starší muži se pravidelně scházejí každé úterý od 19:30 v tělocvičně na sokolovně. Většinou mezi hlavní sporty, které hrají patří fotbal a nohejbal. Pokud by jste se chtěli ke starším mužům připojit, kontaktujte vedoucího oddílu.

Vedoucí oddílu: Libor Machač
Tel: +420 724 138 437
Přihláška do Jednoty
.

MUŽI VŠESTRANNOST

Vedoucí oddílu: Libor Machač
Tel: +420 724 138 437
Přihláška do Jednoty
.

previous arrownext arrow

OSLAVA 90. NAROZENIN

Že věk je jenom číslo dokazuje fakt, že náš spoluhráč Jarek Karas oslavil 90 let. Jarku ještě jednou děkujeme za tvou osobnost a přejeme do dalších let pevné zdraví.

previous arrownext arrow