Pokud máte zájem hrát v Napajedlích badminton, jste vítáni.

BADMINTON

Oddíl badmintonu zahájil činnost v únoru 2015. V sokolovně máme jedno regulérní hřiště. V současné době má oddíl 21 členů všech věkových kategorií. Jedná se o rekreační hraní pro posílení těla i ducha. Oddíl pořádá turnaje v rámci své základny a počítá s účastí na amatérských turnajích v okolí.
Disponujeme šesti hodinami pro hru ve všední dny a osmi hodinami o víkendu. Každý člen má přístup do rezervačního systému a tak si jednoduše stanoví čas hry.

Vedoucí oddílu: Petr Psotka – Tel: +420 602 734 885

Jestliže se domluvíte a budete se chtít stát členem, pak stiskněte tlačítko:

BADMINTON

Tel: +420 602 734 885  – Petr Psotka

Pokud máte zájem o členství v oddíle, pak stačí obrátit se na vedoucího oddílu a domluvit se na dalším postupu (návštěva cvičební hodiny, podání přihlášky).
Jestliže se domluvíte a budete se chtít stát členem, pak stiskněte tlačítko: Přihláška do Jednoty.