Sportovní den 2021

Den sportu potěšil děti i dospělé

V sobotu 18.9.2021 se uskutečnil již čtvrtý ročník akce Den sportu. V parku Na Kapli, radničním nádvoří a dalších prostranstvích kolem sokolovny se mohli rodiče a zejména děti seznámit se všemi sporty, které se v Napajedlích provozují. Na děti čekalo dvanáct stanovišť, na kterých si mohly sporty vyzkoušet. Každý z účastníků obdržel drobnou cenu a byl zařazen do slosování o deset vstupenek do kina Napajedla, které věnoval Klub kultury Napajedla.

Rodiče si udělali představu, jaké možnosti pro sport svých potomků v Napajedlích jsou. O zájmu dětí sportovat svědčí desítky nových přihlášek do zúčastněných sportovních oddílů. A to byl hlavní zájem organizátorů, přitáhnout ke sportu co nejvíce dětí, ale také dospělých.

Doprovodný program zajistily mladé kapely z DDM Matýsek. Věříme, že tato úspěšná akce proběhne i příští rok.

Díky patří všem sportovním oddílům, které se na přípravě Dne sportu podílely a městu Napajedla, které sport dlouhodobě podporuje.

Petr Psotka

Jednatel Sokola Napajedla