ZUMBA

Zumba pro děti je taneční cvičení v latinsko-americkém rytmu. Je vhodná pro všechny děti, které milují pohyb a hudbu a je založena především na fyzické aktivitě a vnímání hudby. Choreografie jsou vždy proloženy zábavnou hrou. V lekcích se naučí koordinovat pohyby, správné držení těla a zlepšit si svoji fyzickou kondici. Děti se na začátku hodiny učí kroky jednotlivých tanců – např. cumbie, merengue, salsy, reggeatonu atd.
Tancujeme ve středu 16-17h pro děti 3-6 let, 17-18h pro děti 7-12 let
Cvičitelkou je Lea Kopecká