ŽENY POSILOVÁNÍ

Oddíl žen, které se scházejí v pondělí a čtvrtek, aby jak říkají: udělaly “něco” pro sebe. Cvičení není primárně zaměřeno na hubnutí (i když k němu může dojít, ale na zpevňování a formování postavy.
Cvičební hodina v pondělí je sestavena z cviků vycházející z kalanetiky, strečinku a pilates.
Ve čtvrtek je zaměřena na cvičení na míčích. Jedná se o cviky balanční a rovněž posilovací.
Kromě toho individuálně využívají cvičební stroje v posilovně.
Pokud i Vy si myslíte, že chcete něco “dělat” pro sebe, přijďte se podívat na cvičební hodiny na sokolovnu, jestli to nebude vhodné i pro Vás.

Cvičitelky jsou: Táňa Koutná – tel.: +420 733 173 316                                                   Božena Kiflová – tel.: +420 776 253 614
                         Jarka Lapčíková – tel.: +420 777 214 890

Jakmile se domluvíte a budete se chtít stát členem, pak stiskněte tlačítko: Přihláška do Jednoty.

ŽENY POSILOVÁNÍ

Kromě toho individuálně využívají cvičební stroje v posilovně.