ŽENY POSILOVÁNÍ

Oddíl žen, které se scházejí v pondělí a čtvrtek, aby jak říkají: udělaly „něco“ pro sebe. Cvičení není primárně zaměřeno na hubnutí (i když k němu může dojít, ale na zpevňování a formování postavy.
Cvičební hodina v pondělí je sestavena z cviků vycházející z kalanetiky, strečinku a pilates.
Ve čtvrtek je zaměřena na cvičení na míčích. Jedná se o cviky balanční a rovněž posilovací.
Kromě toho individuálně využívají cvičební stroje v posilovně.
Pokud i Vy si myslíte, že chcete něco „dělat“ pro sebe, přijďte se podívat na cvičební hodiny na sokolovnu, jestli to nebude vhodné i pro Vás.

ŽENY POSILOVÁNÍ

Kromě toho individuálně využívají cvičební stroje v posilovně.