VOLEJBAL

Oddíl pro ty, kteří si chtějí udržet fyzickou kondici a odreagovat se od denních starostí. Také pro ty, pro které není lhostejné jak tráví svůj volný čas. Oddíl je rozdělen na tři skupiny podle věku a náplně.
Náplní cvičebních hodin první skupiny je převážně volejbal, skupina je smíšená tvoří ji muži a ženy ve věku 30 až 47 let.

Cvičitelem je Martin Paseka – tel.: +420 776 665 121

VOLEJBAL

Náplní cvičebních hodin první skupiny je převážně volejbal, skupinu tvoří 11 mužů a 2 ženy ve věku 30 až 47 let.

Cvičitelem je bratr Paseka