JÓGA

Členky tohoto oddílu se pravidelně schází ve středu od 18 hodin k hodinovému cvičení.
 V sestavě mají cviky z jógy, relaxačního cvičení a “5 tibeťanů”.
Cvičení je vždy sestaveno tak, že procvičuje celé tělo a navozuje správné dýchání. Typické pro toto cvičení je pomalé tempo.
Cvičební hodina je zakončena relaxací. Přijďte se podívat na cvičební hodinu a možná se k nim přidáte.

Cvičitelky jsou: sestry Strakošová Anna – tel. : +420 604 406 754                          a  Skyborová Libuše

JÓGA

Bývá jich ~ 30. V sestavě mají cviky z jógy, relaxačního cvičení a “5 tibeťanů”.

Cvičitelky jsou: sestry Strakošová Anna a Skyborová Libuše