GYMNASTIKA

Náš oddíl se zaměřuje na sportovní gymnastiku. V posledních letech se, ale více věnujeme odvětví sportovní gymnastiky a sice TeamGymu – tedy akrobacii, trampolíně a pohybové skladbě. V našem oddílu působí celkem 10 trenérek, které se samy dříve gymnastice věnovaly. V současnosti gymnastiku cvičí 80 dětí ve věku 4 – 16 let. Novým talentovaným tvářím se ale vůbec nebráníme. Máte-li dítě v předškolním věku a chcete, aby se k nám přidalo, neváhejte se nám ozvat formou SMS nebo na naši facebookovou stránku.
Jestliže se domluvíte a budete se chtít stát členem, pak stiskněte tlačítko: Přihláška do Jednoty.

vedoucí cvičitelka: Monika Babicová
tel.:  +420 739 063 307